Yüksek ateş sonrası yaptırdığım tahllilleri değerlendirir misiniz?

29 yaşında bayım.40 dereceyi bulan ve 3-4 gün 39-40 C arasında devam eden ateş nedeniyle yaptırdığım KAN VE İDRAR tahlil sonuçlarını değerlendirirseniz sevinirim.GLUKOZ 138 ,ÜRE 26,KREATİNİ 1.4,SGOT( AST) 21,SGPT 7,LDH 195,CRP 93,6WBC 12,74,BA% 0,1,NE# 10.19. İDRAR TAHLİLİ:PROTEİN : ESER,KETON +++,ÜROBİLİNOJEN +++

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçları içinde en çarpıcı olan glukuz yani açlık kan şekerinin yüksek olması.CRP yüksekliğiniz de var.Muhtemelen geçirilmiş enfeksiyonlardan sonra CRP yüksekiği sıkça görülür.