Zevk Suyu ve Ella kullanımı

Erkek arkadaşım içime bir iki kere girdi ama içime boşalmadan geri çekildi eline boşaldı 10-15 dk sonra ella içtim zevk suyundan korktuğum için hamilelik gibi bir durum söz konusu mudur? Yumurtlama döneminde değildim.

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin bu durumda hamilelik söz konusu değildir.Öncelikle ertesi gün hapını uygun zamanda almışsınız bu olası hamileliği önleyecektir. Ayrıca arkadaşınız vajina içine boşalmamış bu da hamilelik riskini azaltır. Boşalma öncesi zevk suyu olarak da bilinen ve sadece bir kaç damladan oluşan prostat salgısında sperm hücresi olabilir.Düşük de olsa evet böyle bir hamilelik riski olabilir ama zaten Ella kullanarak ve ilacı da zamanında alarak bu riski önlemişsiniz.Sonuç olarak endişe duymanıza gerek yok ve hamilelik riski bulunmuyor.