Zevk suyuyla da hamile kalındıgını söylediler, bunun olma ihtimali ne kadardır acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısı ile de hamile kalınabilir.Bunun ihtimali için bir yüzde vermek çok anlamlı değil, ancak böyle bir ihtimalin olduğunu bilmeniz ve buna göre tedbir almanız gerekmektedir.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Zevk suyu ile hamile kalınır mı?