Bulasıcı Hastalık - 2

Dosyalar bölümüne atım sizin sitenizde yazan bir cevap 4. Nesil yazmıs o yuzden sormustumYani anlatıgım sadece parmak girip cıkma olayından virüs bulasma ihtimali yok dedinizPeki bu yaptırdıgım test 25 günde yüzde 90 falan doru söyler deniliyor bu dogrumu? Bide ben 220 gun önce süpheli iliskim oldu ve 25 gün önce size anlatıgım parmak temasından donra ANTİ HİV KEMOLİMENESANS veya benzeri sonuc 0,09 bu sonuc artık kesin negatifmidir? Bu hizmerinizden dolayıda cok tesekür ederiz hocam.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, bu konuda bizlere gönderilen test raporlarına göre uzmanlarımız cevap veriyor. Daha önce de belirttiğim gibi 4. nesil testler hem antijen hem de antikor bakar. Bu nedenle verdiğimiz cevaplarda metinde yazılanlardan çok soru ekinde gönderilen test raporu esastır. Sonuç olarak sizin testler d ekesin negatif ve ilişki türünüz de göz önüne alındığında HIV negatif olduğunuz net bir şekilde anlaşılıyor.
Sonucunuz kesindir ve negatiftir. Korkmanızı gerektiren bir durum yok. İçinizi rahat tutun lütfen.