Kan tahlil sonuçlarımı gönderiyorum.HBs Ag negatif ,HBs Ab (Anti HBs) negatif ,Anti HCV negatif .Ne demek bunlar cevap verirseniz mutlu olurum.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ve Hepatit C enfeksiyonları yönünden yaptırdığınız tarama testleri negatif çıkmış.Yani bir enfeksiyonunuz yok.Anti HbS denilen ve Hepatit B ye bağışıklığı gösteren testiniz de negatif.Yani Hepatit B ye bağışıklığınız yok.Bağışık olmak için aşı yaptırmanız gerekiyor