24 yasındayım sabah 07,30 gıbı kahvaltı yaptım 14,30 gıbı kan verdım ve trigliserit değeri 754 çıktı.Sizce normal mı?

Tahlil.com Cevabı : Kesinlikle normal değil.Son derece yüksek bir sonuç.Ancak aç karına verilmesi gereken bir testi neden sadece 7 saatlik bir açlıktan sonra verdiğinizi anlamış değilim.Ortalama 10-12 saatlik bir açlıktan sonra,sabah saatlerinde verdiğiniz kan sonrası çıkan değeri kolesterol,hdl ve ldl kolesterol değerleri ile birlikte tekrar yollarsanız yardımcı olabilirim.