5 ay oncede dogum yaptim adetlerim duzenli ilk defa boyle akintim oldu

merabalar adet donemim biteli bir hafta olmustur yada gecmistir 3 gun oldu cok az kahverengi akintim var 5ay oncede dogum yaptim adetlerim duzenli ilk defa boyle akintim oldu sebebi nedir acaba

Tahlil.com Cevabı : Hormonal değişikliklere bağlı olabilir, uzun süre devam ederse doktora başvurmanızı öneririz..

s****** :

Merhaba 10 haftalık gebeyim karın ve kasık ağrılarım var fakat kanamam yok bu ağrılar normal mi hamileliğimin başından beri bu ağrılar devam ediyor şiddetli değil ama uzun süreli ağrılarım var yatınca geçiyor sonra devam ediyor bu ağrılar ne zaman biter.

Cevap:

3. aydan sonra azalacaktır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.