İyi akşamlar hocam ilişkiden sonra 6 cı ayın 19 .cu gününde testlerimi yaptırdım

iyi akşamlar hocam ilişkiden sonra 6 cı ayın 19 .cu gününde testlerimi yaptırdım sonuçlar negatif çıktı.doktor bir daha test yapmana gerek olmadığını soyledi. evlenmeyi düşunuyorum nasıp olursa hocam bir daha yapmam gerekli mı testi yoksa konuyu bur da kapatmalı mıyım.

Tahlil.com Cevabı : Kapatabilirsiniz..