5 yaşındaki oğlumun tahlil sonuçları aşağıdadır yorumlamanızı rica ederim.

 5 yaşındaki oğlumun tahlil sonuçları aşağıdadır yorumlamanızı rica ederim. Anti- Hbs : >1000 Anti -Rubella IgG : Belirsiz (+/-)

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzda Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuş önceden ve bu nedenle bağışıklık olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmi ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalık bulunmadığını gösterir sonuç