Kahverngi akinti geldi daha sonra aksama kadar kan geldi

Ben gecen ayin 23 de norlevo kullandm .bu ayin 2 sinden beri siyaha akinti geliyordu.ayin 8 de sabah kahverngi akinti geldi daha sonra aksama kadar kan geldi aksamda kahverengi akinti geldi.sabahta kahverengi akinti geldi smdi ben adet mi goruyorum yani.normalde bu siralar adet olmam gerekiyor cunku

Tahlil.com Cevabı : Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur. Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur-kahverengi-akintinin-10-nedeni-nedir