65 günlük kızıma ait idrar testi ve idrar kültürü sonuçlarını yorumlar mısınız?

65 günlük kızıma ait idrar testi ve idrar kültürü sonuçları aşağıdaki gibidir.DANSITE    1010PH (İDRAR )    7PROTEIN    negŞEKER    normKETON    negBİLİRUBIN    negÜROBİLİNOJEN    <1NİTRİT    negKAN    negMİKROSKOBİSİ    *ERİTROSİT    NADİRLÖKOSİT    NADİREPİTEL    NADİRMikrobiyolojiİstekİDRAR KÜLTÜRÜSonuç 1: ÜREME OLMADI,şeklindedir. İdrarında üreme olamasına rağmen nadir eritrosit ve lökosit bulunması ne anlama geliyor. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Nadir lökosit ve eritrosit anlamlı bir sonuç değildir.Yani normal olarak kabul edilir.Kızınızın sonucu normal.