Sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk benim üzerimde bikini vardı ve bikiniye boşaldı sonra ben bikinimi suya tutup yıkadım ama aceleyle ters giymişim...

Sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk benim üzerimde bikini vardı ve bikiniye boşaldı sonra ben bikinimi suya tutup yıkadım ama aceleyle ters giymişim. Bir ara tuvalete gittiğimde ters giydiğimi fark ettim ve beyaz bi sıvı gördüm. Sevgilimin spermiyse hamile kalma olasılığım var mı? Vajina yakınlarına spermin gelmesiyle sperm yolu bulur diyen arkadaşlarım var. Norlevo diye bir ilaç kullanmamı öneriyorlar.. 24 saat geçti üzerinden sizce ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Şu durumda hamile kalmanız pek mümkün görünmüyor. Norlevo ilk 24 saat içinde kullanıldığından pek bir anlamı yok kullanmanızın.