Gebelik testini erken mi yaptırmışım, yorumunuzu bekliyorum?

Adetime 9 gün var fakat tekrar beta hcg testi yaptırdım. Gebelik testini erken mi yaptırmışım acaba.Sonuç 4.88 çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini çok erken yaptırmışsınız.İdeal gebelik testi beklenen adet tarihinde en az 5 ile 7 günlük bir gecikme olduğunda yapılmalıdır.