Adetim 5 gün sonra olacaktı ancak erken oldu dün kahverengi kokulu bir lekelenme oldu devamı gelmedi? Bu bir sorun teşkil eder mi, kist olabilir mi?

Merhabalar, Adetim tahminen 28 temmuzda olacak fakat (23 Temmuz) dün kahverengi kokulu bir lekelenme oldu devamı gelmedi? Bu bir sorun teşkil eder mi, kist olabilir mi? Şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bu konu le ilgili bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.Nedenini anlamak için bazı tetkikler ve ultrason muayenesi gereklidir.Bu  veriler olmadan yorum yapmamız mümkün değildir.