Merhabalar 6 hafta 2 günlük hamileyim. Sol kasığımda ağrı var sizce neden oluyor?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte kasık ağrıları olabiliyor özellikle ilk haftalarda.Ancak ciddi anlamda rahatsız eden geçmeyen bir ağrınız oluyorsa bir kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.İdrar yolu enfeksiyonu var ise bu ağrıyı arttırabilir.