Aynı kişi ile 3senedir cinsel ilişkimiz var korunmuyoruz ama ben hepatit ve hıv testi yaptırıyorum tekrar yaptırayım mı?

Merhaba , aynı kişiyle 3 senedir devam eden aktif bir cinsel hayatımız var ama hiç korunmuyoruz.Bir bucuk sene süresince 3 kere hepatit ve hiv gibi testleri yaptırdım ve sonuçlar hep negatif çıktı.Son birbucuk senedir de test yaptırmadım.Sizce yaptırmam gerekiyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Eğer partneriniz çok eşliyse yaptırmanız uygun olacaktır