Eliza testim anti hiv testi 0,4163. günde elisa anti hiv testi 0,04 91. günde elisa antihiv testi 0,22 181. sizce nasıl?

Merhaba hocam.. 55. günde elisa anti hiv testi 0,41 63. günde elisa anti hiv testi 0,04 91. günde elisa anti hiv testi 0,22 181. günde elisa anti hiv testi 0,33 hepatit sonuçlarımda hepsi negatif 1 sorum) bundan sonra test olmaya gerek varmıdır? 2 sorum) dilimin beyaz pas olması ve mantar çıkmasın sebebi ne olabilir? sorularımı cevaplarsanız sevinirim saygılar

Tahlil.com Cevabı : Aşağıdaki yazımızı okumalısınız https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879

f********** :

iyi çalışmalar

burun ameliyatı olacağım kan alındı test için ve elisa ile ilgili test de şu aralıklar var ve bu normalmidir. ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş insanlar da bu değerler görüle bilirmi ?

HBs Ag 0,54 aralık 0,0-0,9

Anti HCV 0 aralık 0 - 0,99

Anti HIV 0,17 aralık 0 - 1

Cevap:

Sonuçlarınız normal, problem yok

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.