Ben 3 ay önce bel soğukluğu olmuştum. Tedaviye başladım ama düzenli ilaç kullanamadım. Hastalıktan 1 ay sonra ayaklarımda ve ellerimde aşırı derecede üşüme ve yanma başladı...

Ben 3 ay önce bel soğukluğu olmuştum. Tedaviye başladım ama düzenli ilaç kullanamadım. Hastalıktan 1 ay sonra ayaklarımda ve ellerimde aşırı derecede üşüme ve yanma başladı. Sancılı ağrılardı. Dilimin üzerindede sarı lekeler oluştu. Lenfosit % değerim 17 ye düşmüştü. 10 gün önce fizik tedaviye gittim. Hemogram, idrar, romatizma, biyokimya testlerime bakıldı. Hepsi normal çıktı. Lenfosit % 33 e yükselmiş, yani normal değer aralğında çıktı. Ağrılarım ve dilimdeki lekeler azaldı ama diz kapağımda yanma ara ara devam ediyor. Acaba sorun ne olabilir, tamamen geçermi yada hangi bölüm doktoruna gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınızda bir anormallik yok.Diz kapağınızdaki sorun için ise, bir ortopedi doktoruna başvurabilirsiniz.