Biyokimya test sonuçlarım; CK-MB 41 normal Değer (0-24), LDH 451 normal değer (0-247)...

Biyokimya test sonuçlarım; CK-MB 41 normal Değer (0-24), LDH 451 normal değer (0-247), Total Bilirubin 1,4 normal değer (0,2-1,20) yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : CPK ve LDH yüksekliği normal değil.Özellikle CPK MB yüksekliğ, geçirilmiş bir kalp krizi konusunda bilgi vericidir.Bilirübin yüksekliği ise, aşırı değil.Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyecektir.bayan- yaş 61diğer değerler normal değerin altında bu neyi ifade eder?