Bende treponema pallidum IgG neqativ cikti.

Merhaba doktor rahatsiz etdiyim icin özür dilerim.ben 3 aylik hamileyim. Ben 2 gun once kan tahlili yaptirdim.Bende treponema pallidum IgG neqativ cikti. Bu korkulumu?Ve idrarda kan cikti. Cok korkuyorum. Lutfen yardim edin.Yardiminiza cok ihiyacim var.

Tahlil.com Cevabı : Trepenoma pallidum IgG  negatif çıkması korkulacak birşey değil, negatif çıkması normal bir durum. İdrarda kan çıkması için de kadın doğum uzmanınıza muayene olmalısınız.