Benim tsh 1.03 t3 4.46 t4 1.52 sizce hipertiroid midir?

Benim tsh 1.03 t3 4.46 t4 1.52 sizce hipertiroid midir, ve kactan sonra hipertiroid sayılır?

Tahlil.com Cevabı : TSH tahliliniz normal sınırlarda.Bu durumda hipertiroididen söz edilemez.TSH normal değerleri çalışılan laboratuvara göre farklılık gösterebilse de genelde 4 ve üstü değerler yüksek kabul edilebilir.