Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun pen*sinin ucunda hafif nokta gibi sıvı çıkıyordu arada kıyafetsizdik?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun pen*sinin ucunda hafif nokta gibi sıvı çıkıyordu arada kiyafetsizdik vajinama bosalmadı ve benim adetten sonraki 17nci gündü eve gidince bi kac kez acik kırmızı kan geldi karnim çok ağrıyo hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında yaşanan zedelenme sonucu oluşan bir kanama olabilir. Ancak adet gecikmesi yaşanırsa emin olmak içi gebelik testi yaptırılabilir.