Biyokimya test sonuçları CK-MB 41 normal Değer (0-24) LDH 451 normal değer (0-247) ...

Biyokimya test sonuçları CK-MB 41 normal Değer (0-24) LDH 451 normal değer (0-247) Total Bilirubin 1,4 normal değer (0,2-1,20) diğer değerler normal değerin altında bu neyi ifade eder?

Tahlil.com Cevabı : CPK ve LDH yüksekliği normal değil.Özellikle CPK MB yüksekliğ, geçirilmiş bir kalp krizi konusunda bilgi vericidir.Bilirübin yüksekliği ise, aşırı değil.Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyecektir.