Kan değerlerimin düzensiz olanları ALT 61, AST 48, GGT 136, CRP 14, WBC 3.9, MXD% 10.7, NEUT% 41.3, NEUT# 1.6 durumu yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Özellikle karaciğer fonksiyon testi olan ggt yüksekliği dikakt çekiyor.Alkol alanlarda yüksek çıkabilir,karaciğer yağlanmasonda da.Başka nedenleri de olabilir.Ultrason çektirmeniz yararlı olacak