Bugun vajinamda adet gibi kanama oldu ama adetim 15 inde hamile olma ihtimalim var mi?

24 eylul 2015 erkek arkadasimla bi iliski yasadim. icime bosalmadi.Yinede iki gun sonra ertesi gun hapi aldim.Ama vajinal akintim artti ve mide bulantim var. Bugun vajinamda adet gibi kanama oldu ama adetim 15 inde hamile olma ihtimalim var mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet döngüsünün birkaç gün önce yaşanması olağan bir durumdur. Emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.