Merhaba pen*sim sevgilimin vajinasına bir kaç kez deydi ama boşalma yok?

 Merhaba pen*sim sevgilimin vajinasına bir kaç kez deydi ama boşalma yok ondan 20 dk önce kendi kendime boşalmıştım ve pen*simi yıkamıştım bu durumda zevk suyunda sperm olma ihtimali daha fazla mı ve sevgilimin hamile kalma ihtimali ne olur

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşmasını beklemeyiz.