CEA değeri 4,25. 65 yaşında bayan

CEA değeri 4,25. 65 yaşında bayan. Çok ciddi bir problem mi " 20 yıl sigara kullandı. 5 yıldır kullanmıyor. Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : CEA değeriniz bir miktar yüksek. Ancak bu tür testler tanı koydurmaktan ziyade takip amaçlı kullanılırlar. Yine de bir gastroenteroloji uzmanına gidip muayene olmanızı öneririz.

e********** :

Aspartat transaminaz (AST) 27 IU/L <37 Alanin aminotransferaz (ALT) 46 IU/L <37 Kan üre azotu (BUN) 26 mg/dL 6 - 20 Kreatinin 0.9 mg/dL 0.5 - 0.9 Ürik Asit 4.8 mg/dL 2.4 - 5.7 21yaş. 170 boy 70 kılo..diyet yapıyorum 21 kılo vrdim .bazı degerlerimn yüksek olması bundan olabılır mı napmalıyım

Cevap:

Bu değerler birçok nedenden yükselebilir. Ancak incelendiğinde önemli bir sorun görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.