Cuma günü beta hcg degeri 1531,3 daha sonra 1854 dış gebelik olma ihtimali var mı?

Merhabalar,cuma gunu yaptirdigim beta hcg degeri 1531 3 gun sonra yani bugun yaptirdigim deger ise 1854.kesin dis gebeliktir diyebilirmiyiz yoksa bu sekilde bir artislada normal bir gebelik mumkunmudur.tesekkurler,iyi calismalar

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda ultrason muayenesi çok daha net bilgi verecektir, doktorunuz gerekli gördüğünde bu tahlili yapacaktır.