FMF hastasıyım 16 yaşındayım sürekli halsizlik eklem ağrılarm oluyor acba test sonuçlarımda bir sorn var mı ?

FMF hastasıyım 16 yaşındayım sürekli halsizlik eklem ağrılarm oluyor acba test sonuçlarımda bir sorn var mı ? bizMED Hastane Otomasyon Programy - Sinerji Bili?im    Test Adı    *    Sonuç    Birim    Referans Değerleri      Antinükleer Antikor (FANA) (IFA)          NEGATİF     TİTRE     NEGATİF, <1:100      CRP (C reaktif protein, Kantitatif)          0     mg/dL     0-0.5      RF (Romatoid Faktör)          5     IU/mL     0-15      Tam Kan Sayımı                         -Lökosit (WBC)     Sonuç normalden yüksek     10,05     x10³/µL     3.8-10      -Nötrofil oranı (NEUT%)          59,7     %     41.9-77.8      -Lenfosit oranı (LYMPH%)          28,8     %     12.9-41      -Monosit oranı (MONO%)          7,3     %     3-12      -Eozinofil oranı (EO%)          3,6     %     0-7      -Bazofil oranı (BASO%)          0,6     %     0-1      -Nötrofil mutlak sayısı (NEUT#)          6,01               -Lenfosit mutlak sayısı (LYMPH#)          2,89     x10³/µL     1-5      -Monosit mutlak sayısı (MONO#)          0,73               -Eozinofil mutlak sayısı (EO#)          0,36     x10³/µL     0-0.4      -Bazofil mutlak sayısı (BASO#)          0,06     x10³/µL     0.01-0.08      -Eritrosit (RBC)          4,67     x10^6µL     3.8-5.6      -Hemoglobin (HGB)     Sonuç normalden yüksek     13,8     g/dL     10.5-13.5      -Hematokrit (HCT)          40,6     %     35.5-48      -Ortalama eritrosit hacmi (MCV)          86,9     fL     75-90      -Ortalama eritrosit hemoglobini (MCH)          29,6     pg     25-34      -Ortalama eritrosit hemoglobin konsantrasyonu (MCHC)          34,0     g/dL     31-37      -Trombosit (PLT)          194     x10³/µL     150-400      -Ortalama trombosit hacmi (MPV)          10,7     fL     8-12      -Trombosit dağılım genişliği (PDW)          12,5     fL     8-18      -Plateletkrit (PCT)          0,21     %     0.2-0.5      -Trombosit büyük hücre oranı ( P-LCR)          29,4               -Eritrosit dağılım genişliği(RDW-CV)          12,3               -Eritrosit dağılım genişliği(RDW-SD)          38,1     fL     35-46.3

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınızı inceledik. Herhangi bir problem görünmüyor.