Hgb elektroforezi sonuclarim

Hgb elektroforezi sonuclarim A0 değeri L 63,6 ; A2 H 4,1; F 4,3 H. diğer kan değerlerim hgb 10 civarinda.hct,mcv,mch düşük.RDW bazen normal bazen normalden yüksek çıkıyor.demir,demir baglama,b12, folik asit degerleri normal bu değerlere gore akdeniz anemisi tasiyicisi olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilirsiniz, hematoloji uzmanına başvurmanız doğru olacaktır..