Aniden mide ağrısı,bulantı kusma..

merhaba.aniden mide ağrısı,bulantı kusma ve ardından ellerimde uyuşma,kasılma oluştu.bu rahatsızlık 2 senede bir tekrarlıyor ve her sene daha da ağır geçiriyorum.FMF teşhisi konldu ancak gen testi normal çıktı? AST 52,98 5-14 WBC 18,6 4-10 LYM 10,3 20-51,1 NE 15,58 2-7 NE% 83,8 42-75,2

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre enfeksiyon geçirme ihtimaliniz de olabilir. Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..