İdrar tahlili sonucu:eritrosit 3-4,lökosit 1-2......

idrar tahlili sonucumu yorumlar mısınız ?Şikayetim:sarı bir sıvı gelmesi ve içten bir kaşıntıydı ilaç tedavisinden sonra bu sonuclar alındı doktor bir sorun yok dedı sizce oranlar normalmidir?Eritrosit:3-4,Lökosit:1-2,Epitel Hücre: Nadir,DANSİTE:1015,pH:6

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde eritrosit görülmesi olağan bir durum değil.Kum döküyor olabilirsiniz.Ayrıca sarı sıvı gelmesi üretrit dediğimiz kimi zaman cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlarda görülen bir bulgu.Bir üroloji uzmanı gerekirse başka tahliller isteyerek size daha ayrıntılı bilgi verecektir.