Kansızlığım ileri derecede mi?HGB:9.9 HCT:33.3

HGB:9.9 / MCV:66 / MCH:19,8 / MCHC:29.9 / HCT:33.3 / FERRİTİN 7.11 SONUÇLAR BU ŞEKİLDE KANSIZLIĞIM ÇOK İLERİ DERECEDE Mİ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var ama çok da ileri derecede olduğunu düşünmüyorum.Ama mutlaka tedavi olmanız gerekli.Sitemiz ziyaretçilerinin büyük bölümünün ortak sorunu olan anemi sizin de sağlık probleminiz.