İdrar tahlilimi inceler misiniz?Ne yapmalıyım.Sizce rahatsızlığım ne olabilir?

33 yaşında bayanım.Tahlil sonuçları:İdrar tahlili:her sahada bol eritrosit 5-6 epitel 1-2 lökosit görülmektedir.protein 2+,kan3+.Sedimantasyon(1 saat)44.Uzun zamandan beri bu bulgular yer almaktadır.Dahiliye,üroloji,kadın doğum doktorlarına gittim.tam bir tanı konulup bir tedaviye başlanmadı.hangi yolu izlemeliyim sizce rahatsızlığım ne olabilir endişe duyuyorum ciddi bir problem olabilir mi lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizi incelediğimde idrar yolu enfeksiyonu bulgularına rastladım.İdrar kültürü tahlili çok daha ayrıntılı bilgi verecektir.