Kan tahlil sonucumu yorumlar mısınız?

İyi gunler lutfen tahlıl sonucumu yorumlar mısınız:wbc : 4.6,lymp:23.7,rbc:3.71,mono%5.4,hgb:9.7,eosinofil:2.6%,neu:3.7,lymp:1.08,mono:0.25,eo:0.12,baso:0.05,neut:67.3

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir anemi bulgusu var sonucunuzda Füsun hanım.Biran önce tedavi olmalısınız.Doktorunuz gerekli görürse aneminizin nedenine yönelik ilave tahliller de isteyebilir.