Kusma ve ishal şikayetleri ile verdiğim tahliller:WBC:19.53-RBC:6.11-NEUT:18.29-NEUT%:93.5LYM:0.6-LYM%:3.1-MON%:2.9

Kusma ve ishal şikayetlerim var.Kusma 1 gün sürdü ama ishalim 3 gündür devam ediyor. değerlerim aşağıdadır.Şimdiden Teşekkürler İyi Çalışmalar...WBC:19.53-RBC:6.11-NEUT:18.29-NEUT%:93.5LYM:0.6-LYM%:3.1-MON%:2.9

Tahlil.com Cevabı : Bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyorsunuz.Gaita(dışkı) kültürü testi yapılması yararlı olacakır.Bakterilere bağlı besin zehirlenmesi de olabilir.Enfeksiyon Hastalıkları bölümünde muayene olabilirsiniz.