Merhaba adetim 2 aydır gecikmeye..

Merhaba adetim 2 aydır gecikmeye başladığı için doktora gittim doktor bana bazı testler yaptırmamı söyledi tüp bebek yapmayı düşünüyorsam bir an önce gitmemi tavsiye etti bu sonuçlara göre bebek sahibi olabilmemde bir sorun var mı? Çok endişe ediyorum tet sonuçlarım FSH:8,73 Entradiol(E2):99 LH 2,96

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınızda önemli bir sorun yok, ama bebek sahibi olmanız konusunda kadın doğum uzmanının ayrıntılı muayenesi gerklidir...