Oğlumun bayılması üzerine yapılan kan tahlilleri:WBC 21,2,NEU% 53,3,RBC 4,84,HGB 14,0,HCT 41,0

Oğlum rahatsızlanıp tansiyonu düşüp bayılmıştır. Oğlumun HEMOGRAM sonuçları aşağıdadır. Kendisi çok zayıftır ve rahatsızlandığı gün 4-5 saat öncesi konserve ton balığı yemiştir. Acaba bu kan sonuçlarına göre bir rahatsızlığı var mı?Oğlumun yaşı:18,Kilo:66,Boy:1,87 HEMOGRAM SONUÇLARI:WBC 21,2,Lymph# 7,20,Lymph% 34,0,NEU# 11,3,NEU% 53,3,RBC 4,84,HGB 14,0,HCT 41,0

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri yani akyuvarların değeri ciddi oranda yüksek.Oğlunuz bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyor olabilir.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızı öneriyorum.