Oğlumun kan tahlillerini değerlendirir misiniz?

2,5 yaşındaki çocuğumun tahlillerini değerlendiri rmisiniz? Tahlil sonuçları:eritrosit 4,88-hemoglobin 10,8- hematokrit 33,3- lökosit 8,0- lenfosit 64,2- monosit 8,4- gronülosit 27,4- mcv 68,2- mch 22,1- mchc 32,4- rdw 14,9- trombosit 368.Oğlumun kan değerleri hakkında yorum ve önerilerinizi bekliyor teşekkürlerimizi sunuyoruz böyle bir hizmeti bize sunduğunuz için.

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlilin hangi nedenle yapıldığı veya çocuğunuzun bir rahatsızlığı olup olmadığını belirtmemişsiniz.Tahlil sonuçlarını incelediğimde herhangi bir hastalık bulgusu göremedim.