Otoantikor testi menfi olarak sonuçlanmış.Romatizmadan şüpheleniyorum.Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Otoantikor testleri çok geniş bir gruptan oluşmaktadır.Hangi otoantikor testinin negatif çıktığını yazmamışsınız.Ancak testin negatif çıkması romatizmal bir sorun olmadığı yönünde kesin olmamakla birlikte bir gösterge olabilir.