PDW ve GRA değerlerim sıfır çıktı.Bu değerlerin sıfır olması ne anlama geliyor?

Yaptırdığım tahlilde normal dışı değerler içeren içerikler bunlardı. Diğerlerini buldum ama özellikle PDW VE GRA değerleriyle ilgili bilgi alabilir miyim?Bu değerlerin sıfır olması ne anlama geliyor? Teşekkürler.33 yaşında bayanım.Sonuçlarım:PDW:0 GRA:0,DEMİR BAĞLAMA KAPASİTESİ:166,LDH:193,TRİGLİSERİT::294,VLDL:58,8İNDİREKT BİLİRUBİN:0,8

Tahlil.com Cevabı : Demir bağlama kapasitenizin düşük çıkması bir anemi bulgusudur.Ayrıca kronik enfeksiyon ve bir takım hastalıklarda da düşük çıkar.Doktorunuz gerekirse ilave tahliller isteyecektir.Trigliserit değerinizin yüksek olması da anlamlı.Diyet yapmanız gerekebilir.Diğer testlerinizde ciddi bir problem olduğunu düşünmüyorum.PDW ve GRA değerlerinin 0 olmasını da anlamlı bulmadım.Gerekirse tekrarlanabilirler.