Tahlil sonuçlarım:WBC 8,5,RBC 4.8,HGB 14,HCT 41,5,MCV 92,7,MCH 31,3,PLT 248.Yorumunuz nedir.

Tahlil.com Cevabı : Hemogram yani kan sayımı testi yaptırmışsınız.Sonuçlarınız normal,herhangi bir sorun gözükmüyor.Hemogram testi hakkında daha detaylı bigi almak isterseniz Hematoloji Testleri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz