Yoğun çalışma ve stres var, cinsel hayatımda problem yok.

Yoğun çalışma ve stres var, cinsel hayatımda problem yok. Genel check up amaçlı kan tahlilinde (biraz b12 ve d vitaminleri düşük onun dışında tüm değerler normal.DHEA-S 187ug/dl, Kortizol 13ug/dl çıktılar, yorumlayan dahiliye uzmanı sizde DHEA-S 350 beklerdim dedi ve genel günlük koşuşturmamla ilgili tavsiyelerde bulundu. Bu hormonun seviyesi normal midir?

Tahlil.com Cevabı : DHEA ve Kortizol testlerini yaptırdığınız merkezin referans değerlerini de vermelisiniz sonucunuzu sağlıklı şekilde yorumlayabilmemiz için