136 gün önce şübeheli ilişkimden sonra selam hocam öncelikle tşkr yabtırdığım kan tahlıllerim crp 16,8 hiv combi 0,050 ?

136 gün önce şübeheli ilişkimden sonra selam hocam öncelikle tşkr yabtırdığım kan tahlıllerim crp 16,8 hiv combi 0,050 hcv 0,02 hbs 100,8 hbs ag 0,79 crp yüksekliği yabtırdığım hiv ve hebatıt tahlıllerini etkilermi ne yabmam gerekir hiv ve ya hebatiti belirtilerimi crp yüksekliği

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz. CRP tetsi ile HIV ve Hepatit testleri arasında bir ilişki bulunmamaktadır