2 çoçuk babasıyım 35 birkaç gündür ateşiim 39larda zor düşüyor, dün tahliller yaptılar ,1 tahlilimde 5gün sonra çıkacakmış?

merhaba yasım evli 2 çoçuk babasıyım 35 birkaç gündür ateşiim 39larda zor düşüyor, dün tahliller yaptılar ,1 tahlilimde 5gün sonra çıkacakmış,net konuşamıyorlar bu yüzden kan sonuçlarım biraz açıklarsanız sevinirim teşekkürler SGOT-AST =202 SGOT-ALT=278 ALKALENFOSFATAZ=256GGT=322D.BİLİRUBİN=31A.GLUKOZ=129CRP=11.46LÖKOSİT=5.25KC BOYUTLARI ARTMIŞ BATINDA SERBEST SIVI

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer testleri yüksek, karaciğerde bir problem olabilir. Glukoz değeri de yüksek.Diyabet bulgusu