Adet günümden 8 gün geçti kan tahlili yaptırdım 12,3 çıktı değer neden bukadar düşük çocuk istememize rağmen hayal kırıklığına uğradım.?

adet günümden 8 gün geçti kan tahlili yaptırdım 12,3 çıktı değer neden bukadar düşük çocuk istememize rağmen hayal kırıklığına uğradım...

Tahlil.com Cevabı : Kesin hamile diyebilmek için düşük beta hcg değeri.Bir kaç gün sonra yapılacak muayene, ultrason ve beta hcg testi çok daha detaylı bilgi verecektir.