Annemin 21 gündür kanaması var. Ne yapmalıyız?

Merhabalar hocam annem 45 yasında ve 21 gündür kanamasi var, doktora gittik kan tahlillerinde birşey cikmadigini, parça alinmasi gerektiğini söylediler. Sizce neden bu kadar suredir kanamasi var sebebi ne olabilir? Teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bunun için annenizin detaylı muayene ve tahlilden geçmesi lazım.Verdiğiniz bu kadar az bilgiyle ve internet ortamında konuya dair sağlıklı bilgi veremeyiz.