Anti-Hıv (kemiluminesans veya benzeri ) demek nedir içerinde ne barındırır ve bu test nezaman doğru cevab verir?

Hocam merhaba Anti-Hıv (kemiluminesans veya benzeri ) demek nedir içerinde ne barındırır ve bu test nezaman doğru cevab verir rnben 70 araştırma hastanesinde 112. gün devlet hastaanesinde hepatit hıv ve vdrl idrar oldum temiz cıktı negatif sonuç konuyu kapatmak için yeterlimidir.

Tahlil.com Cevabı : Evet konuyu kapatabilirsiniz.Sonuçlarınız normal.