HIV Testinde 0,09 Degerinden Sonra 0,010 Mu Gelir

Lüthen hızlı bi sekilde cevaplarmısınız Anti hiv (kemolumineesans veya benzeri SONUC 0,09 BİRİM S/CO KARAR SINIRI 0-1 testi oldum bu sonuc yani 0 ,09 dan sonra 0,010 11 ,12 diyemi gider yoksa 1,1 mi olur 0,09 sınırmı İnyernete gördügüm bir doktorun yazısı kafama çok takıldı o yazıyı sıze dosyalar bölümünden atım yani 0,09 dan sonra hangi sayılar gelir cevabınızdan sonra artık bu konuyu bırakacam yada piskologa gidecem artık.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, Tahlil.com ekibi olarak 16 yıldır HIV test sonuçlarını sizler için yorumluyoruz. Bu alanda son derece tecrübeli bir doktor kadromuz var. 0.09 dm sonra, sırasıyla 0.10 ardından 0.11 gibi son derece düşük değerler sırasıyla gelir. Yani sonucunuz kesinlikle negatif.

Burada önemli olan sonucunuzun 1.0 dan düşük olmasıdır. Sizin 0.09 değeriniz bunun çok hem de çok altında. Lütfen içiniz rahat olsun ve bu konuyu kafanızdan atın. Eğer bu HIV korkusunu kafanızdan ataamıyorsanız, Tahlil.com ekibinden olan psikoloğumuz Fatma Hanım'dan da destek olabiliriz.

Sonuç olarak tıbbi görüş olarak HIV test sonucunuz ( 0.09)  kesin olarak negatif, zaten doktor bey de bu konuda pozitif diye bir ifade kullanmamış. Bu konuda bize ve deneyimimize güvenebilirsiniz. Konuyu kafanızdan atın lütfen. Sağlıklı günler diliyorum.