BİYOKİMYA Kolesterol (CHOL) 255 Trigliserid (TRIG) 221 LDL Kolesterol 159 Demir (Fe) 44 Demir bağ. kap.(UI) 406

Merhaba, Alttaki tahlilimi analiz edebilir misiniz ? Tomografi, Gastroskopi, Kolonoskopi yaptırma gereği var mı sizce? BİYOKİMYA Kolesterol (CHOL) 255 Trigliserid (TRIG)    221 LDL Kolesterol 159 Demir (Fe) 44 Demir bağ. kap.(UI) 406 HORMON TSH 6,96 H Ferritin (FERR) 5,2 L 25-Hidroksi Vitam.D    12,30 HEMOGRAM HGB    11,5 HCT    36,4 MCV     72,3 MCH     22,8 RDW     18,0 HBA1C HBA1C%     6,2 H HbA1c(mmol) 44 H

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı daha sağlıklı yanıtlayabilmemiz için tahlil yaptırmış olduğunuz laboratuvara ait referans aralıkların da belirtmeniz gerekmektedir.Her laboratuvarın referans aralıkları farklılık gösterdiği için sorunuz bu şekilde yanlış yorumlanabilir.
Konu ile ayrıntılı bilgi için aşağıda vereceğim linki tıklayınız.